Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu - Kursy moodle

Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce

Czy jesteś w tym serwisie po raz pierwszy?

Platforma Moodle jest serwisem odrębnym od Serwisu egzaminatora; domyślne dane logowania do Serwisu egzaminatora nie są domyślnymi danymi logowania do platformy Moodle. Wspólny jest jedynie login (nazwa użytkownika), którym jest numer PESEL.

Do platformy Moodle mogą logować się wyłącznie egzaminatorzy OKE we Wrocławiu. 


Konta użytkowników są tworzone po uzyskaniu uprawnień egzaminatora. Jeżeli jesteś nowym egzaminatorem i/lub nigdy wcześniej nie logowałeś się do platformy Moodle, instrukcje dotyczące logowania powinny znajdować się w Twojej skrzynce e-mailowej (prosimy o sprawdzenie również folderu Spam). W przypadku braku takiej wiadomości, oraz jeżeli przejście przez proces odzyskiwania hasła (patrz poniżej: Zapomniałaś(-eś) nazwy użytkownika lub hasła?) również nie przynosi rezultatu, prosimy o kontakt e-mailowy na adres moodle@oke.wroc.pl.


Jeśli korzystałaś(-eś) wcześniej z serwisu, a teraz nie możesz się zalogować, ponieważ zapomniałaś(-eś), jakie jest Twoje hasło, kliknij link: Zapomniałaś(-eś) nazwy użytkownika lub hasła? (po wprowadzeniu prawidłowej nazwy użytkownika instrukcja, jak uzyskać ponownie dostęp do serwisu, zostanie wysłana na Twój adres e-mailowy).

Jeśli skorzystałaś(-eś) z linku Zapomniałaś(-eś) nazwy użytkownika lub hasła? i nadal masz problemy z logowaniem, prosimy o kontakt e-mailowy na adres: moodle@oke.wroc.pl lub telefoniczny 71 785 18 68.