Zaloguj się

Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce Pomoc dla "Przyjmowanie cookies (ciasteczek) musi być włączone w Twojej przeglądarce"

Problemy z logowaniem?

Platforma Moodle jest serwisem odrębnym od Serwisu egzaminatora; domyślne dane logowania do Serwisu egzaminatora nie są domyślnymi danymi logowania do platformy Moodle

Do platformy Moodle mogą logować się wyłącznie egzaminatorzy OKE we Wrocławiu. 


Jeżeli jesteś nowym egzaminatorem i/lub nigdy wcześniej nie logowałeś się do platformy Moodle, instrukcje dotyczące logowania powinny znajdować się w Twojej skrzynce e-mailowej (prosimy o sprawdzenie również folderu Spam). Jeżeli nie możesz odnaleźć wiadomości z instrukcjami logowania, prosimy o kontakt e-mailowy na adres moodle@oke.wroc.pl.


Jeśli korzystałaś(-eś) wcześniej z serwisu, a teraz nie możesz się zalogować, ponieważ zapomniałaś(-eś), jakie jest Twoje hasło, kliknij link: Zapomniałaś(-eś) nazwy użytkownika lub hasła? (po wprowadzeniu prawidłowej nazwy użytkownika instrukcja, jak uzyskać ponownie dostęp do serwisu, zostanie wysłana na Twój adres e-mailowy).

Jeśli skorzystałaś(-eś) z linku Zapomniałaś(-eś) nazwy użytkownika lub hasła? i nadal masz problemy z logowaniem, prosimy o kontakt e-mailowy na adres: moodle@oke.wroc.pl lub telefoniczny 71 785 18 69.